Kategorie

Informace a novinky ze světa golfu


Začínáte s golfem? Víme, kam vyrazit!

Volný prostor všude kolem, hřiště pro každého a příjemná atmosféra Golfového resortu Na Vrších u obce Librantice, cca 12 km severovýchodně od Hradce Králové. Hřiště kde se nemusíte bát začít.

Číst více…

Golf-Club-Libouchec

Hledáte přívětivé místo kde si vyzkoušet golf? Golfové hřiště v Libouchci bylo právě pro tuto příležitost založeno na přelomu nového tisíciletí v roce 2000. Jsme čistokrevné veřejné a přírodní devítijamkové hřiště. To znamená, že k nám může každý hráč, nebo jen nadšenec s chutí si zahrát a to i bez „golfového řidičáku“ zelené karty. Najdete nás na úpatí Krušných hor nedaleko od dálnice D8 směrem na Děčín.

Číst více…

Odreagujte se golfem!

Golf patří k nejoblíbenějším a nejvíce provozovaným sportům na světě. Jeho kouzlo objevuje stále více lidí a pomalu a jistě se mu tak daří zbavovat nelichotivé nálepky sportu pro bohaté. Pustit se do něj může opravdu každý. V začátcích totiž není třeba investovat do vlastního golfového vybavení - míčky, golfové hole i další příslušenství vám obvykle zapůjčí přímo na hřišti. Jediné, co budete muset řešit, je otázka, co na sebe. 

Číst více…

Příjemné chvíle v Golf Club Stará Boleslav

Chcete si zahrát golf a přitom se Vám nechce chodit dlouhé kilometry a šlapat do kopců? Jednou z možností je návštěva golfového hřiště Stará Boleslav, které Vám nabízí krátké devíti jamkové golfové hřiště bez převýšení a přitom s náročnými greeny a příjemným celkovým designem hřiště. Kolo zde lze odehrát za cca 2 hodiny.

Číst více…

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.