Kategorie

Informace a novinky ze světa golfu


Jak si díky vizualizaci vylepšit svoji golfovou hru.

Osobní rozvoj, vizualizace, cíle, afirmace, mentoring či coaching. Výrazy, které posloucháme v posledních letech ze všech stran stále častěji a ať jste už fanouškem světoznámého motivačního řečníka Tony Robbinse nebo spíše duchovního vůdce Wayna Dyera, určitě se u vás na poličce skrývá aspoň jedna kniha o úspěchu, motivaci, dosahování cílů či seberozvoje v různých oblastech.

Číst více…

Oblečte se na konec sezóny

Podzimní sezóna je konečně tady a po extrémně horkém létě nám nabízí možnost obnovit naše šatníky o nové must-have kousky tohoto podzimu. Myslím, že i ti největší milovníci léta už rádi vymění kraťasy za jiný typ oblečení. Ať už hledáte inspiraci pro jeden stylový kousek nebo chcete doplnit šatník o ověřenou klasiku, vybrali jsme pro vás 7 tipů, z nichž si v obou případech vyberete. A víte co je nejlepší? Mnohé jsou stále ve výprodejových cenách! Nakupujte rychle, aby vám kousek, který podpoří váš styl a vaši osobnost, neutekl.

Číst více…

GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, který si rychle našel své uživatele.  GOLFADVISOR je pro zahraničních vzorech systém pro sběr, správu a zpracování informací od hráčů, kteří́ odehráli na golfovém hřišti svou hru nebo turnaj. A mají zájem ohodnotit nejen hřiště a jeho kvalitu ale i poskytované služby. Hodnocení informací je základem pro tzv. Hráčské hodnocení odehraného hřiště. GOLFASVISOR navazuje na Český systém kvality služeb, jehož cílem je zejména ověřování dosažené́ úrovně kvality služeb. Na projektu se rovněž technologicky podílí i firma TeeTime Se, která poskytuje rezervační a odbavovací služby golfovým resortům a hráčům. 

Číst více…

Ovládněte golfové hřiště s kvalitní golfovou výbavou

Slunce, teplo, voda! Ano, léto je tu v plném proudu, a nejen to. I golfová sezóna je v plném proudu, a tak pokud netrávíte tyto horké dny někde na dovolné, greenu nebo v bazénu, podívejte se na náš jedinečný výprodej a udělejte radost sobě nebo někomu jinému.

Číst více…

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.