Kategorie

Dovolená plná odpočinku a relaxace

Golf si získává stále větší množství příznivců a pomalu se začíná zbavovat nálepky sportu pro bohaté. Předsudky rozhodně nejsou na místě. Golfové vybavení seženete za výhodnou cenu, pořídíte-li si kompletní sety, pak nejen, že ušetříte, ale také vám odpadnou starosti s pořizováním jednotlivých golfových holí. Takto budete mít všechny základní pro vaši hru pěkně pohromadě, navíc zabalené v praktickém bagu. Pak už jen zbývá pořídit dostatečnou zásobu golfových míčků, opatřit si vhodný outfit, tedy golfové kalhoty nebo kraťasy a triko s límečkem, na nohy pohodlnou obuv, na hlavu pokrývku hlavy ve formě čepice, kšiltovky nebo klobouku a hurá na hřiště. 

Vydejte se poznávat třeba klidnou krajinu východních Krkonoš. Krásná panoramata včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky si vychutnáte na 18jamkovém golfovém hřišti s prvotřídním zázemím. Na své si tu přijdou nejen zkušení hráči, ale i začátečníci, kteří mohou své hráčské dovednosti ladit k dokonalosti v golfové škole. V kurzech se dozvíte vše potřebné, naučíte se základy tohoto krásného sportu a pod dohledem trenéra vyzkoušíte své první odpaly. 

Členitá krajina v okolí golfového resortu nabízí ale také další možnosti relaxace a aktivního odpočinku. V létě se kromě golfu můžete vydat na pěší túru, věnovat se cyklistice, koupání nebo jízdě na koni, v zimě poskytuje ideální podmínky pro lyžování, ať už na sjezdovkách nebo běžkách. Na své si přijdou milovníci adrenalinu, nechybí ani vyžití pro ty nejmenší, kteří se mohou vyřádit na velkém dětském hřišti. 

Po pohodovém aktivním dni můžete dopřát vašemu tělu odpočinek v elegantních pokojích a luxusních apartmánech nadčasového a designového hotelu, které zařizovali špičkoví italští designéři. Přijďte si odpočinout a načerpat nové síly, z nabídky wellness a relaxačních procedur si jistě vyberete, nechybí vířivka, bazén ani sauna. Hlady zde strádat také nebudete, v hotelové restauraci jsou pro vás přichystány mezinárodní i krajové speciality a sezónní pokrmy z kvalitních čerstvých surovin. Tak si užijte dovolenou se vším všudy.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.