Kategorie

Golf-Club-Libouchec

Vstříc zážitkům
Hledáte přívětivé místo kde si vyzkoušet golf? Golfové hřiště v Libouchci bylo právě pro tuto příležitost založeno na přelomu nového tisíciletí v roce 2000. Jsme čistokrevné veřejné a přírodní devítijamkové hřiště. To znamená, že k nám může každý hráč, nebo jen nadšenec s chutí si zahrát a to i bez „golfového řidičáku“ zelené karty. Najdete nás na úpatí Krušných hor nedaleko od dálnice D8 směrem na Děčín.

Klubovna 
Přivítáme vás v postarším Agrobaru kde máme zázemí. Zde se můžete občerstvit jak před hrou tak i po ní. Kuchyně je tu domácí a ryze „česká“.
 

Trénink
Máme pro vás připravené travnaté, ale i umělé odpaliště pro trénink dlouhých odpalů. Pro krátkou hru několik cvičných míst a určitě se o vás postaráme i s případnou radou.
 

Hřiště
Bylo postaveno spontánně. Díku tomu je každá jamka jiná a je výzvou jak pro začínající hráče tak i pro velmi pokročilého. Přátelskou atmosféru našeho hřiště vám popisovat nebudeme, to chce zažít.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.