Kategorie

Golf klub Hukvaldy

V roce 2010 jsme se rozhodli uskutečnit naši dlouholetou myšlenku a využít rozsáhlé pozemky na Hukvaldech k výstavbě nízkorozpočtového golfového hřiště.

Rádi bychom Vám představili naše 9-jamkové golfové hřiště, které je situováno v malebném prostředí rodiště Leoše Janáčka,  pod Hukvaldským hradem, 20 km od Ostravy.

Zdejší hřiště projektoval renomovaný golfový architekt Jiří Velden. Svou koncepcí je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé golfisty. V průběhu sezóny roku 2010 jsme na pozemcích vysadili cca 500 stromů. Byla vybudována vodní tůň a odpočinková zóna na třetí.

Hřiště bylo v roce 2013 znormováno pro úpravu HCP status aEGA. Bližší informace o normování najdete zde.

Zavlažováno je všech 9 greenů a odpališť. Útulná klubovna má kapacitu 40 míst ve vnitřní části a 25 míst na otevřené terase. Součástí klubovny je malý golf shop, kde hráči najdou vše potřebné pro hru, a půjčovnu holí, setů, golfových vozíků a bugin. U jamky č. 6 najdou hráči i další toalety.

Pokročilí hráči i začátečníci mohou využít služeb našich klubových cvičitelů 3. Třídy, ceník naleznete na www.golfhukvaldy.cz/cenik-treninku-s-trenerem , kontakty na trenéry na www.golfhukvaldy.cz/kdo-je-kdo . V průběhu celé sezóny na hřišti pořádáme pravidelné HCP čtvrtky a otevřené víkendové turnaje a v neposlední řadě golfovou školičku.

Nabízíme možnost využití hřiště a klubovny pro firemní a rodinné akce, včetně výuky golfu s trenérem.

V období letních prázdnin pořádáme dva turnusy příměstských golfových táborů.

V zimních měsících budou areál golfového hřiště využívat běžkaři.

Nabízíme také možnost ubytování v penzionu Roubenka, který se nachází 100m od hřiště. Ubytovaní hráči mají nárok na slevu Fee. Veškeré informace o penzionu Roubenka najdete na stránkách www.penzionroubenka.cz 

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.