Kategorie

GOLFADVISOR.CZ

GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, který si rychle našel své uživatele. 
GOLFADVISOR je pro zahraničních vzorech systém pro sběr, správu a zpracování informací od hráčů, kteří́ odehráli na golfovém hřišti svou hru nebo turnaj. A mají zájem ohodnotit nejen hřiště a jeho kvalitu ale i poskytované služby. Hodnocení informací je základem pro tzv. Hráčské hodnocení odehraného hřiště. GOLFASVISOR navazuje na Český systém kvality služeb, jehož cílem je zejména ověřování dosažené úrovně kvality služeb. Na projektu se rovněž technologicky podílí i firma TeeTime Se, která poskytuje rezervační a odbavovací služby golfovým resortům a hráčům. 

Projekt GOLFADVISOR, má ale za cíl zapojit i další hřiště z okolních států, nyní aktivně komunikujeme s provozovateli hřišť ze Slovenska, a připravujeme i jednání s hřišti v Rakousku, Německu ale například i v Itálii a Saudské Arábii. 

Hodnotitelé

Hodnotitelem hřišť se může stát každý aktivní golfista, který již buď má rsvou registraci, ke službám TeeTime, tedy použije stejné přihlašovací údaje jako do aplikace TeeTime, nebo pokud takovou registraci zatím nemá, si ji může vytvořit, přímo na stránkách golfadvisor.cz  

Pak již stačí najít v sezamu hřišť příslušné hřiště, ke kterému se chce hodnotitel vyjádřit a může začít hodnotit. 


K hodnocení jsou vyzýváni – motivováni hráči také prostřednictvím notifikačních zpráv po odehrané hře a: 
– kteří byli odbaveni v centrálním rezervačním systémem TeeTime a absolvovali svou hru. 
– kteří odehráli svou hru na hřišti, které není v centrálním rezervačním systému zapojeno. Hráči mají možnost takové hřiště hodnotit na webových stránkách GOLFADVISOR. 

V systému GOLFADVISOR, jsou hodnocena všechna hřiště, která jsou zapojena do projektu Rating For Golf, který je společným projektem spolupráce agentury Czechtourism, České golfové federace a Asociace golfových hřišť.

Odměna hodnotitelům

Hodnotitelé, kteří provedli více platných hodnocení, mohou být za svá hodnocení odměněni. Motivace pro všechny hodnotitele, kteří jsou členy ČGF a mají platnou registraci u TeeTime.cu nebo na platformě golfadvisor.cz mají možnost čerpat různé odměny za svá hodnocení.

Pro rok 2018 je motivačním nástrojem hrací fee, která provozovatel serveru GOLFADVISOR získal ve prospěch zvyšování motivace hodnotících hráčů od zapojených hřišť do hodnotitelského projektu. 

Za každé páté plnohodnotné motivační hodnocení získá hráč odměnu v podobě hracího fee, výběrem ze společného hracího koše fee
Podmínkou získání odměny je úplné vyplnění dotazníku včetně slovního hodnocení.
Počet hracích fee je dostatečný, hrací fee jsou ve prospěch akce průběžně doplňována, přesto je počet omezený, akce platí do odvoláni (vyčerpání koše).

Přidaná hodnota pro hodnotitele a návštěvníky portálu

Jako přidanou hodnotu aktivním uživatelům a hráčům golfu, jsme v rámci serveru GOLFADVIOR připravili i podsekci stránek s názvem Stay & Play Golf, kde nabízíme zajímavé, časově omezené, ale i celoroční balíčky a produkty golfových resortů, které se do projektu zapojili a nabízejí našim uživatelům zajímavé možnosti nákupu hracích fee za výhodných podmínek. Nabídka obsahuje jak různé kombinace hry a ubytování, wellness nebo jiných kombinací. Rovněž máme v nabídce balíčků i tzv. golfové passy, které umožní hru na vícero hřištích za skvěloi cenu. 

Nabídku balíčků pravidelně aktualizujeme a nabízíme stále nové zajímavé kombinace. 

Přidejte se k tomuto projektu ještě dnes a staňte se členem golfové komunity, která pomáhá rozvoji kvalitních služeb a golfové kultuře nejen v české Republice. 

Vznik a provoz 

Provozovatelem GOLFADVISOR.CZ je Golf Advisor s.r.o. 
Systém vznikl ve spolupráci Golf Advisor s.r.o. a TeeTime SE. 
Příjemci informací a Personal Ratingu jsou spolupracující provozovatelé hřišť, hráči a všechny subjekty, které poskytují informace ze světa golfu. 
Vývoj systému byl zahájen v květnu 2017. 

GOLF ADVISOR, s.r.o. Cukrovarská 106/65
196 00 Praha 9 

Radek Srb 
Akvizice a obchod pro ČR a SK
e-mail: radek.srb@golfadvisor.cz

http://golfadvisor.cz/


Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.