Kategorie

Golfcentrum Liberec – ideální místo pro zimní trénink golfu

Golfcentrum Liberec vzniklo v roce 2004 poměrně náročnou přestavbou silně zdevastovaného výstavního pavilonu Bytexu Liberec.
Golfcentrum je komplexně vybaveno pro výuku golfu začátečníků, pro tréning pokročilých golfistů i pro zábavu všech příchozích. Nezapomněli jsme ani na občerstvení.

V Golfcentru je k dispozici pět simulátorů Full Swing s nejnovějším programovým vybavením. Všechny simulátory jsou připojeny na internet a lze na nich hrát online turnaje.
Tréning golfového švihu je možné provádět až na deseti odpalištích. Vzdálenost od odpališť k síti je 28m, což řadí Golfcentrum na přední místo v České republice v délce halového driving range.
Krátké přihrávky a putty lze trénovat na chipping a putting greenu, který má na rozloze cca 160m2 devět jamek.
Součástí Golfcentra je Golf bar. V areálu jsou i dvě restaurace – ZOO1320 a PARK Restaurant.
Novým ceníkem se Golfcentrum Liberec stalo nejlevnějším golfovým indoorem v České Republice.
Zatímco ve srovnatelně vybavených indoorech zaplatí zákazník za hodinu na drivingu 200,-Kč a na simulátoru 250,- až 750,-Kč za hodinu, v Golfcentru Liberec zaplatí zákazník 200,-Kč za den, což ho opravňuje využívat driving i simulátory po celou otvírací dobu Golfcentra. Zájemcům o hru na simulátoru doporučujeme včasnou rezervaci. 
www.golfcentrumliberec.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.