Kategorie

Golfový resort Bitozeves u Loun

Obliba golfu během posledních let stále roste. Tento sport se dostává na výsluní, zvyšuje se počet golfových hřišť, roste zájem hráčů. A není divu. Golf poskytuje příjemnou relaxaci v krásném prostředí v přírodě a zároveň je také dobrou pohybovou aktivitou - při několikakilometrové a několikahodinové procházce s veškerým golfovým vybavením se totiž můžete pořádně zapotit.

Ideálním místem, kde můžete příjemně strávit Váš volný čas je moderní golfový resort Bitozeves u Loun, který se nachází se v malebném prostředí údolí říčky Chomutovky. Na tomto komplexním golfovém devítijamkovém hřišti si zahraje každý, bez ohledu na věkové či výkonnostní kategorie. K dispozici jsou zde také tréninkové plochy – driving range, putting green, chipping green, cvičná 3 parová jamka a golfový trenažér. K zázemí resortu patří i hotel s welness, kde si můžete odpočnout při relaxační masáži, společenský sál k pořádání firemních či soukromých akcí a restaurace, v níž s přáteli můžete posedět u dobrého jídla a pití. 
Přijet můžete s celou rodinou. Zde si může každý najít způsob trávení času podle svých představ. 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.