Kategorie

Jak pečovat o golfové hole?

O své hole se pečlivě starejte. Nejenže vám vydrží déle, také ovlivní kvalitu vaší hry. Jak na to?
Používejte ručník Profesionální hráči v televizi to nedělají pro nic za nic. Po každé ráně hůl otřou. Hlína, kamínky a nečistota neucpou její drážky a tak bude kontakt s míčem výrazně lepší.

Používejte head covery
Ať už svůj bag po hřišti vozíte, nebo ho nosíte na zádech, hole o sebe neustále ťukají a tím dochází k jejich poškození. Nasaďte jim na hlavu head cover ať jsou jako v bavlnce.

Pečujte o šafty
Je velice důležité alespoň dvakrát za sezonu šafty navoskovat. Pokud tak uděláte, nebude se vám na nich zadržovat voda a vlhkost.

Po každé hře hole umyjte a osušte
Jen co dohrajete poslední jamku, vezměte své hole pod sprchu. Smyjte povrchovou nečistotu i hlínu v drážkách, zaměřte se i na šaft. Poté je důkladně osušte, mokré hole jsou totiž v neoprenovém vaku vystaveny riziku koroze.

Vyhněte se při čištění ocelovému kartáči
Ten vám na holích způsobí škrábance a ztupí drážky. Také se zbavíte ochranné vrstvy a hole vám můžou zreznout.

Dávejte pozor na teplotu
Nenechávejte holek na místech, kde není stálá teplota. Rizikovými místy jsou garáže a venkovní kůlny, které jsou vystaveny teplotní proměnlivosti.

Kontrolujte ferulky
Čas od času zkontroluje, případně utáhněte umělohmotné kroužky na krčku hole. Díky neustálým nárazům se totiž mohou uvolnit.

Všechny důležité věci, jako jsou ručníky, headcovery a další, najdete u nás v obchodě www.digitalgolf.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.