Kategorie

Jak se odnaučit pull

Zatažená rána nebo také pull není v golfu žádná rarita. Sem tam ji zahraje skoro každý. Dá se říct, že jde o opak zatlačené rány. Ta svým výsledkem připomíná slice, zatažená rána končí podobně jako hook nalevo od cíle. Rozdíl hledejte v trajektorii ran. Hook začíná vpravo a za letu se stáčí doleva. Zatažená rána letím doleva od začátku.

Problémem je opět nesprávná dráha švihu. Ruce a paže se při švihu k míči dostanou příliš daleko od těla. Hlava hole se pak pohybuje k míči v dráze švihu zvenčí dovnitř. Jestli je potom úderová plocha hole kolmá k dráze švihu, balón směřuje doleva.

Stěžejní je také klást důraz na polohu míčku. Ten by měl být naproti levé patě. Pokud ho máte u přední nohy, hůl povede k balónu po nesprávné dráze a riskujete, že úder zatáhnete.

Další příčinou tohoto nežádoucího úderu je špatný pohyb boků v začátku prošvihu.

I když vám rána skončí vlevo od cíle, nemusí být nutně zatažená. Problém může být totiž i ve špatném míření. Pamatujte tedy, že chodidla, boky a ramena musí mířit přímo na cíl, aby míč skončil přesně tam, kde chcete.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.