Kategorie

Jak se zbavit „gagarinů“?


Na hřištích křížem krážem mu nikdo neřekne jinak než „gagarin“. Balón letí zpravidla rovně a snese se na fairway. Hráči tak nejsou vytočení hledáním míčů v nejrůznějších zákoutích, nýbrž ztrátou vzdálenosti.

Kde je problém? Horní hlava vaší hole zasáhne míček v jeho spodní třetině pod příliš strmým úhlem. To je ten důvod, proč míč vyletí vzhůru a už nemá dostatek energie, aby letěl kupředu.

Jaké jsou příčiny? Tou nejčastější je nesprávně natýčkovaný míč. Pokud je váš míček moc vysoko nad zemí, není nic snazšího než zahrát podjetý drive. Zbavit se ho je ale docela hračka. Zvládnete to po pár míčích na drivingu.

Stěžejní je najít ideální délku týčka pro svůj balón. Existuje takové pravidlo, které říká, že horní hrana driveru by měla při založení být přibližně v polovině míče. Každému však vyhovuje něco jiného.

Pokud problém nevězí v délce týčka, může jim být zhoupnutí se v kolenou. Hlava hole se dostane níž pod míč a „gagarin“ je na světě. Zde se musíte soustředit na otáčení těla a zbavit se vertikálního pohybu.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.