Kategorie

Jak si vybrat golfové boty?

Na výběru golfových bot byste si měli dát záležet. Přeci jen v nich během jedné hry nachodíte třeba 7 km. A jak si tedy vybrat ty pravé? U golfových bot je nejdůležitější, abyste se v nich cítili pohodlně. Zároveň vám musí poskytovat dostatečnou oporu.

Existují boty tradiční, atletické a bezspajkové. Tradiční golfové boty jsou vyrobeny z kůže, jsou odolné a trvanlivé, nejsou však pružné a prodyšné. Z toho důvodu dnes profesionálové využívají především atletických bot. Jsou totiž velice pružné, lehké a také pohodlné. Mohou být také vybaveny spajky.

Pohodlí při hře

V nových botách byste měli mít rozhodně dostatek místa pro pohyb prstů. Zároveň však musí být pevné a pohodlné. Neměla by vám v nich nova plavat, klidně mohou být i menší než boty klasické.

Boty do každého počasí

Golfové boty by měly být odolné proti vodě. Dobrou volbou jsou boty s Gore-Texovou membránou, která propustí pouze vzduch a žádnou vodu.

Spajk

Podobně jako fotbalové kopačky mají i golfové boty hroty připevněné k podrážce. Její funkcí je to, že se zaryjí do trávy a poskytují oporou. Nevýhodou je jejich rychlé opotřebení a zákaz nosit do vnitřních prostor. Jsou vyměnitelné, ale i tak se v nich chodí hůře než v klasických botách. Alternativou jsou bezspajkové boty, které jsou velice lehké, pohodlné a můžete v nich kamkoliv.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.