Kategorie

Jak trénovat putování?

Začněte nejkratšími puty
Svůj trénink odstartujte 1 až 1,5 metru dlouhými puty na rovném greenu. Vhodné je nějakým způsobem označit putovací linii. K tomu můžete použít jednu ze svých holí, nebo třeba šňůru na pletení, kterou natáhnete mezi dvěma dráty. Pokud se pro ni opravdu rozhodnete, natáhněte ji tak, aby procházela nad středem jamky. Poté můžete procvičovat správné vedení hlavy hole. Díky takto označené linii snadno zjistíte, zdali je hlava putteru nastavená na cíl a jestli se pohybuje směrem k jamce.

Získejte cit pro dlouhé puty
Připravte si tři až pět míčů do řady ve stejné putovací linii směrem k jamce. První míček od ní položte ve vzdálenosti jedné hole. Ostatní by pak měli mít rozestup už jen její polovinu. Začněte prvním, nejbližším míčem. Postupně odehrajte také ostatní. Postarejte se o to, aby se všechny vaše míčky zastavovaly 50 až 60 centimetrů za jamkou, pokud tedy neskončí přímo v ní. Rychlost úderů neměňte silou, nýbrž oddalováním hlavy hole od míče. Také váš nápřah by měl být při každém úderu jinak velký.

Vždy je o co hrát
I při tréninku se snažte motivovat. Pozvěte své přátele či kolegy na malou soukromou putovací soutěž. Nejenže zlepšíte své zakončení, také můžete vyhrát pozvánku na oběd nebo na drink.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.