Kategorie

Oáza plná klidu a relaxace nedaleko Prahy

Obyvatele hlavního města si tu a tam postesknou nad nedostatkem herních příležitosti. Tak proč nevytáhnout paty a nevyzkoušet některé z hřišť v blízkém okolí. Jedním z nich je i multifunkční komplex Botanika, pyšnící se kromě dvanáctijamkového hřiště pestrou nabídkou sportovních aktivit, promyšlenou gastronomii nebo stále populárnějšími wellness procedurami.

 Ze západního okraje Prahy je to na hřiště relativně kousek, z dálnice ve směru na Karlovy Vary sjedete u Velké Dobré a pak se vydáte směrem na Horní Bezděkov, což je nějaké čtyři kilometry, a jste v areálu. Hřiště je sice „je nově dvanáctka“ a pro začínající golfisty nebo pro hráče, kteří si chtějí odpočinout po práci, ideální příležitost. Navíc golfové hřiště je jen jednou z častí komplexu, který nabízí i další možnost sportovního vyžiti v podobě tenisu, kuželek, volejbalu a neschází ani bazén. Tak proč si s rodinou neužit sportovní odpoledne?

Velmi zdárně na rodinnou tradici navazuje i zdejší stylová restaurace s pestrou
nabídkou domácí kuchyně i grilovaných specialit. Ba co víc, hoste mohou umění kuchařů sledovat na vlastní oči, případně se na přípravě svého pokrmu dokonce sami podílet! Pravidlem je i pořádaní tematicky zaměřených akci, v jejichž rámci zde propagují nové trendy kulinářského umění a zároveň se snaží oživit tradice pravého českého i moravského života. „Jsme hrdi, že servírujeme obyčejná,
poctiva jídla, která připravujeme stejnými postupy, jako to dělali naši předkové. Třeba hrušková povidla si tu sami vyrábíme z našich hrušek. A šlehačka? Žádný ztuženy rostlinný krém, u nás najdete pravou dobře vyšlehanou smetanu, tak jak tomu kdysi bylo dobrým zvykem,“ ujišťuje návštěvníky provozovatel zdejší vyhlášené restaurace - Jaroslav Novák.

Dušan Piederman, Hotel manager, nabízející sto lůžek ve 36  čtyřhvězdičkových apartmá, s oblibou tvrdí, že vše příjemné má v areálu zelenou a každý si tu najde to své. „Jelikož se charakterizujeme jako multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím, je naše klientela velmi různorodá. Od firem, které hojně využívají naše školicí centrum včetně ubytovaní a stravovaní, přes svatební hosty, sportovce až třeba po rodiny s malými dětmi, které zase láká dětské hřiště, bazén, trampolína nebo dětská ZOO.“

Prostředí křivoklátských lesů také zve k procházkám i cyklistickým výletům. Vyznavačům wellness je k dispozici relaxační centrum, jehož součásti jsou sauna, vířivý bazén, posilovna nebo kosmetické a masážní studio

Přijeli jsme ale kvůli golfu, tak se pojďme seznámit s hřištěm i jeho zázemím. To tvoří klubovna, kde najdeme i prodejnu golfového vybaveni, a celoročně otevřeny driving range. Pokud se s hrou toužíte seznámit, využijte služeb trenérů. Ti se v Botanice věnuji i těm nejmenším adeptům, které seznámí se základy hry, pravidly i etiketou. Samozřejmosti je možnost získat certifikát způsobilosti, přizpůsobeni výbavy na míru a další služby. Pro účastníky dětského golfového programu jsou připraveny výhodné vstupní podmínky tak, aby se mohli, samozřejměi s rodiči, zapojit do klubového života a mohli se věnovat pravidelnému individuálnímu tréninku ve svém volném čase.

Areál Botanika Vás překvapí svým kouzlem a perfektním servisem.

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.