Kategorie

Odreagujte se golfem!

Golf patří k nejoblíbenějším a nejvíce provozovaným sportům na světě. Jeho kouzlo objevuje stále více lidí a pomalu a jistě se mu tak daří zbavovat nelichotivé nálepky sportu pro bohaté. Pustit se do něj může opravdu každý. V začátcích totiž není třeba investovat do vlastního golfového vybavení - míčky, golfové hole i další příslušenství vám obvykle zapůjčí přímo na hřišti. Jediné, co budete muset řešit, je otázka, co na sebe. 

Klasický golf a minigolf v jednom
Pokud si ale na klasický golf na greenu přece jen netroufáte, můžete nejdřív vyzkoušet alternativu v podobě adventure minigolfu, kterýzaručí zábavu celé rodině a odreagování za každého počasí. A o co, že se vlastně jedná? Tento sport, který je už dlouhá léta znám v USA, Velké Británii nebo Nizozemí, v sobě unikátním způsobem spojuje prvky minigolfu a klasického golfu. Pravidla jsou jednoduchá, takže seznámení s nimi vám zabere jen chvilku. Na jedné straně stojí při minigolfu 18 jamek a celá řada překážek a na té druhé zase vy a jeden míček. Kdo v téhle bitvě vyhraje, záleží jenom na vás. Ke hře nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti ani výjimečnou fyzickou zdatnost. Hra samotná ale rozhodně není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Abyste míček dopravili spolehlivě až do jamky, chce to určitý trénink golfových úderů. Jen on samotný ale nestačí, golf je totiž především o hlavě, pevných nervech a zvládání vypjatých situací. A obzvlášť v minigolfu rozhoduje každý milimetr, takže to chce pořádnou přesnost, aby míček neskončil ve vodní překážce, u cihlového mantinelu nebo se nezakutálel mimo dráhu.

Zábava pro celou rodinu
Pokud se rozhodnete adventure golf vyzkoušet, pak vězte, že nepotřebujete žádné speciální vybavení. Hraje se s golfovou holí, která je určena pro puttování, tzv. putter, nebo s minigolfovými kladívky, chybět samozřejmě nesmí golfový míček. Nic z toho si ale obstarávat nemusíte, na hřišti vám totiž všechno půjčí - obvykle to bývá v ceně vstupného, takže nezaplatíte ani o korunu navíc. Jediné, co budete potřebovat je pohodlné sportovní oblečení a pevná obuv. Pak už zbývá jen vyzbrojit se dobrou náladou a vyrazit do Adventure Minigolf Areny - jednoho z nejlepších indoorových hřišť u nás - objevovat kouzlo tohoto krásného zábavného sportu. Tak vezměte celou rodinu, vytáhněte děti od počítačů, tabletů a mobilů a vydejte se společně užít si zábavné chvíle plné pohybu!

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.