Kategorie

Ovládněte golfové hřiště s kvalitní golfovou výbavou

Ovládněte golfové hřiště s kvalitní golfovou výbavou

 

Slunce, teplo, voda! Ano, léto je tu v plném proudu, a nejen to. I golfová sezóna je v plném proudu, a tak pokud netrávíte tyto horké dny někde na dovolné, greenu nebo v bazénu, podívejte se na náš jedinečný výprodej a udělejte radost sobě nebo někomu jinému.

 

Vybrali jsme pro vás produkty od profi golfových značek jako jsou Callaway Golf, Galvin Green, Cleveland Golf, Taylormade, Nike Golf či Puma Golf, které si můžete zakoupit jen teď za neuvěřitelné ceny.

 

 

1. Dopřejte si nové hole nebo rovnou nový set

 

Přemýšlíte nad výměnou kompletní golfové sady nebo si chcete udělat radost a přikoupit do sady novou hůl pro zvýšení vašeho úspěchu na greenu?

 

Popřemýšlejte na tím, jak chcete vylepšit vaši hru a vyberte si podle toho golfovou hůl na míru.

Začátečníci mohou vsadit na vylepšení svého švihu investicí do driveru s vyšším loftem, pokročilí vylepší směr letu míčku s našimi dřevy.

 

 

2. Míčků není nikdy dost

 

Určitě to znáte. Přijdete na trávník s kompletně novými míčky a domů odcházíte chudší o někdy i více kusů. Jednoduše, golfových míčků není nikdy dost.

 

Dneš už víme, že výběr vhodných golfových míčků dokáže ovlivnit vaši hru minimálně tak, jako důkladný výběr holí. Vyberte si proto míčky, které budou vyhovovat vaší hře.

 

Chcete 2vrstvé s jednodušší konstrukcí podporující délku letu nebo sáhnete po 3-4vrstvých pro pokročilého hráče, které vám umožní kontrolovat let na krátké vzdálenosti?

 

Při našich cenách máte nyní možnost odtestovat vícero druhů míčků a vybrat tak ten nejvhodnější pro vás. Kupte si míčky, s nimiž vám vaše hra půjde pěkně od ruky.

 

 

3. Nový outfit pro krále golfového trávníku

 

Golfové oblečení v současnosti propojuje především klasický golfový styl s moderními a inovativními funkčními materiály. Ještě stále platí, že golf je hra gentlemanů, a proto si většina golfistů dává na svém šatníku záležet.

 

Vydejte se do druhé poloviny léta se stylovou polokošilí, která odvádí vlhkost a pot, a poskytne vám pocit maximální svěžesti během horkého dne. Doplňte k ní kalhoty s jednoduchým střihem pro dokonalý komfort a elegantní boty, které vašim nohám poskytnou oporu v rozličných podmínkách.

Nakombinujte si už nyní outfit, který vám svým vzhledem umožní přechod z kanceláře přímo na trávník, a vzhled krále golfového trávníku máte hned na světě.

 

Nepodceňujte důležitost golfové výbavy a oblečení, pokud to s golfem myslíte vážně. Investice do kvality se vyplatí, a tak využijte naši nabídku a rozšiřte svoji výbavu o nové a praktické kousky.


Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.