Kategorie

Prague Diamond Golf Club –malebný golfový klub v Lahovicích

U Lahovického mostu na břehu řeky Vltavy se rozprostírá malebné prostředí golfového klubu Prague Diamiond Golf Club (www.golf-lahovice.cz). Jde o tréninkové centrum, jehož cílem není komerční a masový sport, ale spíše vytvoření rodinné atmosféry postavené na pěkném prostředí a vstřícném přístupu ke klientům.

 Nicméně pojďme pěkně popořadě. V červnu roku 2013 prodělal golfový klub Prague Diamond Golf Club povodně. Tréninkové centrum tak bylo vybudováno téměř od základů znovu, a to v moderním pojetí. Po povodni přišel do klubu nový management, který s sebou přinesl i novou klubovou politiku, s velkým důrazem na podporu dětí a zpřístupnění golfu široké veřejnosti.

Dnes je Prague Diamond Golf Club moderní tréninkové golfové centrum, disponující dlouhým driving range, jedním z největších puttovacích greenů v republice, jehož část je rovná a část modelovaná, a chipping greenem umožňujícím jak krátké přihrávky, tak dlouhé rány přes vodu. Více o tréninkových prostorách naleznete na http://www.golf-lahovice.cz/klub

Kromě venkovních prostor se klub může pyšnit i pěkným zázemím v podobě klubovny a restaurace Golf Café, jejíž prostory jsou proto často vyhledávány pro pořádání různých oslav či firemních team buildingů, jak můžete vidět například zde http://www.golf-lahovice.cz/galerie-1damske-odpoledne. V klubu je umístěna i konferenční místnost vhodná pro firemní jednání či prezentace.

Mami, tati, chci hrát jako Tiger Woods! 

Prague Diamond Golf Club a jeho dětská golfová škola Diamond Golf Academy. 
Vedle dospělých, kteří si v klubu jistě přijdou na své, je hlavním cílem tamního managementu zejména sportovní rozvoj a zdravý životní styl mládeže a školáků. Za tímto účelem proto vznikla Diamond Golf Academy.  

„Golf má stále nálepku drahého sportu, který si může dovolit jen pár rodin. To se ale snažíme v Prague Diamond Golf Club změnit. Naším cílem je umožnit hrát golf co nejširšímu počtu dětí z Prahy 5 a okolí, čemuž odpovídají i naše ceny dětských golfových kroužků a akademií“, říká na úvod šéftrenér dětské golfové akademie Michal Kelíšek. 

Klub tak rozjel dětskou golfovou školu Diamond Golf Academy, která je kvalitní nejen díky zkušeným trenérům, vyškoleným na práci s mládeží, ale konečně představuje i golfovou školu, která je cenově dostupná. Diamond Golf Academy pod svým názvem sdružuje golfové kroužky při školách i golfové akademie pro zkušenější malé hráče.  Je tedy vhodná nejen pro pokročilé, ale i pro naprosté začátečníky, kteří nikdy nedrželi hůl v ruce. Děti, které pak projeví o golf ještě hlubší zájem, jsou zapojeny do klubového reprezentačního týmu.

Prague Diamond Golf Club připravuje rovněž řadu možností, při kterých si mohou děti golf bezplatně vyzkoušet. Jako příklad můžeme uvést akci Dne dětí (foto zde: http://www.golf-lahovice.cz/den-deti-2015), ukázkové hodiny golfu pro školy, účast na akci Ratolestfest a další. Oblibu Diamond Golf Academy dokládá i stále se zvyšující počet zapojených dětí a navázaná spolupráce s mnohými základními školami v Praze 5 i okolí, při kterých golfové kroužky probíhají. 

Klíčovým programem dětského golfu jsou již zmíněné akademie a kroužky, které probíhají vždy o školním roce od pondělí do čtvrtka a jsou rozděleny na podzimní a jarní část, tak i velmi oblíbené příměstské golfové kempy probíhající přes léto. Více o dětské golfové škole Diamond Golf Academy i kempech naleznete zde:  http://www.golf-lahovice.cz/kurzy-pro-deti

Golf pro dospělé
A jak jsme zmínili na úvod - na své si přijdou i dospělí zájemci o golf. Prague Diamond Golf Club pro ně připravil opět velmi výhodné členství formou Diamond klubové karty v ceně 3 900 Kč, při jejímž zakoupení získávají možnost neomezeného počtu míčků na trénink v areálu po celou sezonu. Stejně atraktivní je i možnost zakoupení Driving karty na 1 000 ks míčků za pouhých 1 190 Kč. 

Tak ahoj na greenu! 
 

   

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.