Kategorie

Příjemné chvíle v Golf Club Stará Boleslav

Chcete si zahrát golf a přitom se Vám nechce chodit dlouhé kilometry a šlapat do kopců? Jednou z možností je návštěva golfového hřiště Stará Boleslav, které Vám nabízí krátké devíti jamkové golfové hřiště bez převýšení a přitom s náročnými greeny a příjemným celkovým designem hřiště. Kolo zde lze odehrát za cca 2 hodiny.

Golf Club naleznete jen několik kilometrů od hranice velké Prahy, v sousedství Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi. Nejlepší příjezd je po dálnici D10 (směr Mladá Boleslav, Liberec), která z pražského silničního okruhu odbočuje v blízkosti sídliště „Černý most“. Po cca deseti minutách jízdy použijte exit 14, pak vjeďte do Staré Boleslavi a držte se směrovky Všetaty, resp. Mělník, což je silnice II. třídy č. 331. Na konci zástavby odbočte vlevo podle ukazatelů. 

Hřiště je první etapou plánovaného golfového rezortu, který by měl vzniknout na místě postupně rekultivované pískovny. 

V blízkém okolí jsou i další rekreační možnosti, koupání v Proboštském jezeře, sportovní rybolov v Boreckém jezeře, cyklistika na Polabské cyklotrase nebo v okolních lesích, projížďky na koních nebo lety, případně i výcvik na ultra lehkých letadlech. V těchto místech si tedy přijde na své každý – golfista, cyklista, rybář i dobrodruh.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.