Kategorie

Výběr golfových míčů dle vašeho handicapu

Golfové míčky se na první pohled příliš neliší. Pokud nějaký zahlédnete v trávě, dokážete identifikovat snad jen jeho barvu. Při detailním zkoumání povrchu a útrob však zjistíte, že to, co je všechny spojuje, je jen jejich tvar.

Golfisté všech výkonnostních skupin vybírají míče podle toho, čeho s nimi chtějí dosáhnout. I přesto, že největší roli hrají vhodně zvolené hole, může správně vybraný míč vaši hru usnadnit nebo i zlepšit. Tak proč to nezkusit?

Existují míče měkké, které vám umožní větší spin, ty, s nimiž dosáhnete delších vzdáleností, nebo míčky, jenž jsou uzpůsobené pro vyšší a přesnější úder.

Vyberte si míče podle svého handicapu:

Začínající golfisté a hráči s HCP nad 21 by se měli zaměřovat především na míčky se schopností delších doletů. Jedná konkrétně o míče Callaway Warbird plus, Warbird yellow balls.

Pro lepší pocit z kontaktu s míčem doporučujeme Pinnacle Soft.

U úplných začátečníků je kategorizace míčů možná trochu předčasná. Přece jenom ještě není jejich švih vyladěný a také dost míčů ztrácejí. Pokud tedy s golfem teprve začínáte, hrajte s čímkoliv a zjistěte, co vám nejvíc sedí.

Hráči se středním HCP 14 až 21 mohou pomoci délce svých úderů díky míčům Titleist Velocity 2016, Srixon Z-Star XV, Callaway SUPERHOT 55.

Pro lepší pocit vyzkoušejte například míče Srixon Soft Feel, Soft Feel Half Dozen, Callaway Chrome Soft Truvis Balls.

Pro velmi zkušené hráče s HCP mezi 9 a 14 máme přichystány míče Bridgestone Balls Golf E6, Titleist NXT Tour, NXT Tour S.

Golfistům se single HCP do 9, u nichž výběr správného míče znatelně ovlivňuje atributy úderu, doporučujeme z našeho obchodu především Bridgestone Tour B330, B330-RX, B330-RXS, B330S.

Všechny uvedené míče najdete na zde.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.