Kategorie

Za golfovým dobrodružstvím!

Golfu přichází na chuť stále větší množství lidí. A není divu. Pobyt na čerstvém vzduchu v krásné přírodě je tou pravou aktivní relaxací a vítanou alternativou k uspěchanému životnímu stylu. Hrát ho může každý bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Stačí si obstarat alespoň základní golfové vybavení. Místo jednotlivých typů golfových holí si můžete pořídit kompletní sety. Ty obsahují základní sadu holí, které jsou navíc umístěné v praktickém golfovém bagu, takže se vám budou dobře přenášet a vejdou se sem i další nezbytnosti, bez nichž se při hře neobejdete. Pak už zbývá jen pořádná zásoba golfových míčků a můžete se vydat za dobrodružstvím.

Zajímavé destinace
Toužíte-li po zážitku skutečně netradičním a česká hřiště jsou vám málo, pak vyrazte do zahraničí a poznejte ta nejlepší golfová hřiště v Evropě i ve světě. Ke golfové dovolené láká řada zajímavých destinací, vydat se můžete do bližších i vzdálenějších koutů světa – od Slovenska, Rakouska či Maďarska, přes Španělsko, Chorvatsko, Turecko či Maroko, až po exotické Emiráty nebo Mauricius. Pokud se rozhodnete vycestovat, svěřte se do rukou odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti a se vším vám poradí. Zajistí veškeré detaily při vašich cestách, připraví program pro hráče, doprovod golfistů i rodinné příslušníky. Zkrátka zařídí vše k vaší spokojenosti, takže se nebudete muset o nic starat. 

Na cesty zodpovědně
Golfové zájezdy poskytují ubytování v prvotřídních hotelích s kompletním servisem a vybavením. Vybírat můžete i z akčních a výhodných nabídek, včetně last minute zájezdů. Před cestou si nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění – budete si tak moci naplno vychutnat vaši bezstarostnou hru.  Jak jistě víte, při samotném golfu, ale hlavně na cestách se totiž může stát spousta věcí. Budete tak kryti v případě, že by došlo k nějaké nečekané nepříjemné události. Splňte si váš sen, vyrazte poznat jedinečnou golfovou atmosféru za hranice naší vlasti a obohaťte se o spoustu nových zkušeností a zážitků!

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.