Kategorie

Začínáte s golfem? Víme, kam vyrazit!

Volný prostor všude kolem, hřiště pro každého a příjemná atmosféra Golfového resortu Na Vrších u obce Librantice, cca 12 km severovýchodně od Hradce Králové. Hřiště kde se nemusíte bát začít.

Areál nabízí pro začátečníky: Golfová akademie Na Vrších - 6 jamek
Golfová akademie par 3 Na Vrších vznikla vyjmutím 6-ti jamek původního hřiště a dovolí hráčům bez rozdílu výkonnosti trénovat i v případě obsazení 9-ti jamkového hřiště. Toto hřiště se skládá ze šesti znormovaných tří-párových jamek různých délek, které důkladně prověří Vaší krátkou i střední hru. Hra je zde dovolena i hráčům bez „Zelené karty“ takže si na své přijdou i naprostí začátečníci, kteří se pod dohledem našich trenérů mohou seznámit s golfovou hrou přímo na hřišti.
 
Areál nabízí pro pokročilé: Mistrovské hřiště Na Vrších (9 jamek)
Hřiště je sestaveno z 2 - 3 parů, 6 - 4 parů a 1- 5 parů, o celkové délce ze žlutých odpališť 2416 m (4832 m) a z červených 2158 m (4316 m). Devíti jamkové hřiště je řešeno na 3 sekce po třech jamkách. Hned první trojice jamek prověří golfistu - jaký má vztah k vodním překážkám. Připravena je i výzva k přestřelení rybníka o délce cca 190 m.

Druhá trojice jamek (4-6) byly do hřiště přidány na podzim roku 2013. Díky nim se par hřiště zvýšil na 70. Nové tři jamky působí na hráče poněkud všedně, nicméně i zde najdeme různé záludnosti a překážky ve formě "bankrů", či hlubokých "rafů".
Zbývající tři jamky se díky dlouhým a širokým "fervejím" zdají jednoduché a lákají o pokus na longest drive. Ale nenechme se zmást, i tady na golfisty číhá spousta nástrah.

Hřiště Na Vrších je strategicky řešeno tak, aby se po celou dobu hry hráči mohli občerstvovat v golfovém klubu, a tak není nic příjemnějšího, než pojíst nějakou drobnou svačinku.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.