Bolle Bolt Modulator V3 Golf

Bolle | Sluneční brýle | Kód: 12008
Výprodej -25%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
4 394 Kč
Ušetříte
1 098 Kč (25%)
3 296 Kč
2 747 Kč bez DPH
Bolle Bolt Modulator V3 Golf
mají výměnná sklíčka a proto jsou vhodné do každého počasí. Tyto brýle perfektně drží díky technologii Thermogrip. Ultra lehký materiál a jejich půlkruhový rám poskytuje široké zorné pole.

- Thermogrip - hydrofilní materiál má vlhkost absorbující vlastnosti, které udržují rámy pohodlně na svém místě a to i při extrémní zátěži.

- B-clear - Ultra-lehké Trivex® sklíčka nabízejí bezkonkurenční optickou kvalitu, která může pomoci zlepšit koordinaci očí a rukou, což umožňuje sportovcům dosahovat svého maxima. Materiál lehčí než polykarbonát, tyto sklíčka umožňují větší zorné pole a plnější pokrytí - dávají Vám lepší ochranu před živly bez přidané váhy.

- OLEOPHOBIC / HYDROPHOBIC TREATMENT - oleofobní úprava na vnější straně. Zapomeňte na nečistoty, mastnoty a zaschlé kapky, tento povlak je zastaví dříve, než Vám způsobí zbytečné rozptýlení.

- Polarization - polarizované čočky se přizpůsobí světelným paprskům a zaručí Vám tak křišťálově jasný výhled za všech okolností.
Značka Bolle
Barva Červená

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.