Bolle Ransom Modulator V3 Golf

Bolle | Sluneční brýle | Kód: 11807
Výprodej -25%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
4 030 Kč
Ušetříte
1 007 Kč (25%)
3 023 Kč
2 519 Kč bez DPH
Bolle Ransom Modulator V3 Golf
Ransom přináší křišťálově jasnou vizi, s dlouhou životností, lehké rámy. bClear čočky optimalizuji Vaše vidění a odpuzují špínu, šmouhy, nečistoty, vlhkost, takže můžete jasně vidět, co je před námi. Thermogrip sedýlka a tipy chrámu udrži rámy na místě.

- Thermogrip - hydrofilní materiál má vlhkost absorbující vlastnosti, které udržují rámy pohodlně na svém místě a to i při extrémní zátěži.

- B-clear - Ultra-lehké Trivex® sklíčka nabízejí bezkonkurenční optickou kvalitu, která může pomoci zlepšit koordinaci očí a rukou, což umožňuje sportovcům dosahovat svého maxima. Materiál lehčí než polykarbonát, tyto sklíčka umožňují větší zorné pole a plnější pokrytí - dávají Vám lepší ochranu před živly bez přidané váhy.

- OLEOPHOBIC / HYDROPHOBIC TREATMENT - oleofobní úprava na vnější straně. Zapomeňte na nečistoty, mastnoty a zaschlé kapky, tento povlak je zastaví dříve, než Vám způsobí zbytečné rozptýlení.

- Polarization - polarizované čočky se přizpůsobí světelným paprskům a zaručí Vám tak křišťálově jasný výhled za všech okolností.


- ANTI-FOG TREATMENT - už nikdy žádné mlžení Vašich brýlí. Zabraňují zamlžení a zaručují dokonalé vidění za každých podmínek.
Značka Bolle
Barva Bílá

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.