Bushnell PRO XE

Bushnell | Dálkoměry | Kód: 201950
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
14 274 Kč
11 797 Kč bez DPH
- Jednoduše nejlepší golfový dálkoměr, jaký kdy byl vyroben. Pro XE je nejpokrokovější dálkoměr s nejlepšími výkony ve své třídě, přesností a konzistencí. Bushnell Golf má revoluci v golfových laserový dálkoměr s tímto funkčním modelem.
- K patentovaným technologiím společnosti Bushnell byla přidána teplota a barometrický tlak, aby golfisté získali co nejpřesněji odstupňované vzdálenosti.
- Bushnell Golf Pro XE s teplotním a barometrickým tlakem.
- Oceňovaná technologie JOLT byla rozšířena o všechny nové "Visual JOLT". Červený kroužek nyní bliká, když JOLT vibruje, aby golfista získal ještě větší zpětnou vazbu a důvěru, abyste věděli, že jste zaměřili vlajku.
- Rozsahy 500+ metrů k nereflexní vlajce.
- Jediný se 7 násobným zvětšením na trhu. Vysokovýkonná optika poskytuje vynikající čistotu a rozlišení, takže se můžete jednoduše zaměřit na svůj cíl.
- Integrovaný magnetický držák BITE umožňuje jednoduchou montáž Pro XE přímo na rám vozíku
- Voděodolná kovová konstrukce
Značka Bushnell

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.