Callaway Epic Forged Irons 5-PW Graphite

Novinka
Callaway Epic Forged Irons 5-PW Graphite
Prodej skončil
- Mimořádně kovaný design pro čistý zvuk a dojem
Neuvěřitelně čistý pocit s výjimečnou zvukovou a pocitovou interakcí při nárazu hole z kované oceli 1025 Carbon Steel. Patentované uretanové mikrosféry komplexně absorbují nežádoucí vibrace bez zpomalení úderové plochy.
- Kontrolovaný švih a vzdálenost s wolframovým jádrem
Poprvé implementovány Callaway wolframové jádro do kovaného železa. Pozastavuje vlastní hmotnost wolframu pomocí uretanových mikrosfér, což umožňuje přesně umístit těžiště.
- Renomovaná 360 údrová plocha používá mělký, flexibilní okraj kolem obvodu, který se při nárazu ohýbá a uvolňuje, aby se zvýšila rychlost míče.
- Ovládání otáčení pro stálou vzdálenost
Aby se zajistila rotace a kontrola ve středních a dlouhých železech, byl použit nový vzor VFT, který podporuje rovnoměrnou rychlost míče a rychlosti odstřeďování.
- Prvotřídní komponenty
Velikost Pravá, Regular, #5-PW, Aerotech Steel Fiber FC Graphite
Značka Callaway
Strana Pravá
Sklon #5-PW
Pohlaví Pánské
Shaft Regular
Model Aerotech Steel Fiber FC Graphite

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.