Cleveland Launcher Halo Ladies Hybrid

Cleveland | Hybridy | Kód: 10287803
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
5 174 Kč
Ušetříte
517 Kč (10%)
4 657 Kč
3 849 Kč bez DPH
- Díky soupravě tří kolejnic jsou přední hrana a geometrie chodidla Gliderails optimalizované pro lepší interakci trávníku a udržení rychlosti.

- Nově navržená HiBORE Crown umožňuje nižší pozici CG, což podporuje ideální let s míče, který je ideální při nízké rotaci.

- Variabilní čelní vložka, vyrobená z vysokopevnostní oceli, poskytuje vyšší COR na větší nárazové ploše, což vede ke zvýšení rychlosti a vzdálenosti míče.
Velikost Pravá, Ladies, 22°
Značka Cleveland
Strana Pravá
Sklon 22°
Pohlaví Dámské
Shaft Ladies

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.