Cleveland Launcher Halo Ladies Hybrid

Cleveland | Hybridy | Kód: 10287803
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
5 373 Kč
4 440 Kč bez DPH
- Díky soupravě tří kolejnic jsou přední hrana a geometrie chodidla Gliderails optimalizované pro lepší interakci trávníku a udržení rychlosti.

- Nově navržená HiBORE Crown umožňuje nižší pozici CG, což podporuje ideální let s míče, který je ideální při nízké rotaci.

- Variabilní čelní vložka, vyrobená z vysokopevnostní oceli, poskytuje vyšší COR na větší nárazové ploše, což vede ke zvýšení rychlosti a vzdálenosti míče.
Velikost Pravá, Ladies, 22°
Značka Cleveland
Strana Pravá
Sklon 22°
Pohlaví Dámské
Shaft Ladies

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.