Cleveland Launcher19 UHX Irons 6-PW Steel

Cleveland | Železa | Kód: 10294839
Novinka
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
16 173 Kč
13 366 Kč bez DPH
- Duté dlouhé železa poskytují větší odpuštění při nižším a hlubším rozložení hmotnosti, zatímco krátké železa se zadními dutinami poskytují větší kontrolu při útoku na green.

- Variabilní vysokopevnostní ocelová vložka HT1770M dodává výbušné rychlosti míče pro zvětšení vzdálenosti, dokonce i při chybných nárazech.

- Spodek hlavy ve tvaru písmene V, jehož je součástí dutina, zlepšuje interakci trávníku pro lepší udržení rychlosti při nárazu.

- Tour Zip Grooves a Laser Frézování poskytují maximální rotaci pro optimální kontrolu v žehličkách Launcher UHX.
Velikost Pravá, Regular, 6-PW
Značka Cleveland
Strana Pravá
Sklon 6-PW
Pohlaví Pánské
Shaft Regular

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.