Clicgear 3.5+ Trolley

Prodej skončil
Clicgear 3.5+ Trolley Clicgear Model 3.5 Plus je nejnovější aktualizace velmi úspěšného tříkolového golfového vozíku. K původnímu návrhu se přidalo několik vylepšení, díky kterým se může tento model řadit mezi ty nejlepší.
Patří mezi ně zvětšení odkládacího prostoru o 80%. Přidán nový Easy-Clip Bag popruhový systém, který usnadňuje upravit a přizpůsobit si bag na vozík, bez ohledu na velikost nebo typ. Vylepšený držák na deštník, aby se zabránilo případné ztrátě deštníkové trubky. Přebudovaný brzdový systém od shora dolů s novým kabelovým otočným ukotvením, které eliminuje kabelové opotřebení a poškození. V neposlední řadě jsme zlepšili držák nápojů se zavedením držáku Plus, což umožňuje více nastavení a snadnější uchopení nápojů. Vysoce kvalitní konstrukce dělá vozík odolný a stabilní. Hmotnost pouhých 8,45 kg, Clicgear 3.5 využívá jedinečný design, který mu umožňuje složení do kompaktního prostoru 60 x 38 x 33 cm.
Značka Clicgear
Barva Bílá

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Související produkty

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.