Cobra King F8 Fairway Wood Gray Black

Cobra | Fairwayová dřeva | Kód: 913369 23
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
6 860 Kč
Ušetříte
1 715 Kč (25%)
5 145 Kč
4 252 Kč bez DPH
Cobra KING F8 Fairway

Fairwayové dřevo KING F8 nabízí rychlejší a tolerantnější Baffler® Rails, které poskytují maximální hratelnost ze všech povrchů.

Progresivní design Baffler® je vybaven mělčími nebo strmějšími kolejnicemi podle loftů, úhlů úderové plochy, což vede k lepší všestrannosti a důslednému kontaktu z jakéhokoliv povrchu.

Tenká, vysoce pevná nerezavějící ocel je kovaná tak, aby maximalizovala vychýlení face pro zvýšení rychlosti míče a vzdálenost po celé ploše.

Patentovaná technologie E9 Technology™ značky COBRA je navržena v eliptickém vzhledu, aby vytvořila SWEET ZONE™, která umožňuje více ideálních míst i mimo střed úderové plochy.

STOCK SHAFTS & GRIP

- ALDILA NV 2KXV BLUE – R, S
- MRC TENSEI CK BLUE 50 – LITE

- COBRA LAMKIN REL 360 TOUR TAPER CONNECT
Velikost Levá, Stiff, #5W-6W, Aldila NV 2KXV Blue 70
Značka Cobra
Strana Levá
Sklon #5W-6W
Pohlaví Pánské
Shaft Stiff
Model Aldila NV 2KXV Blue 70

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.