Fast Fold Flat Fold

Fast Fold | Manuální vozíky | Kód: 4809-17817
Výprodej -25%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
7 017 Kč
Ušetříte
1 754 Kč (25%)
5 263 Kč
4 386 Kč bez DPH
Fast Fold Flat Fold
Fast Fold využívá jednoduchý a rychlý mechanismus složení a to za pomoci stlačení pár knoflíků během několika vteřin. Vozík nabízí velký držák na scorekartu, držák na nápoje, na 2 golfové míčky a konzoli, která je vhodná pro kterýkoli golfový bag.

Snadno dostupné brzdy umožňují stabilizovat vozík na daném místě, pokud není zrovna využíván. Fast Fold Flat Push Trolley je dostupný v několika barevných provedeních a kombinacích.

Fast Fold Trolley je dostupný v 5 barvách a má systém skládání, který ho umožňuje uložit i v malých prostorech. Má velký držák na scorekartu a elastické popruhy, které umožňují zajistit váš golfový bag.

Vozík složíte na velikost 78 X 60 X 20 cm a v plném rozložení dosahuje velikost 112 X 72 X 122 cm.
Značka Fast Fold

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.