Garmin Approach Z80

Garmin | Dálkoměry | Kód: 010-01771-00
Novinka
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
16 897 Kč
Ušetříte
844 Kč (5%)
16 053 Kč
13 378 Kč bez DPH
Laserový, golfový GPS dálkoměr se zobrazením mapy ferveje.

- Golfový laserový dálkoměr s přesností až 20cm u vzdáleností do 320m
- Vestavěný GPS, zobrazení barevné mapy ferveje a greenu v zorném poli
- Optický stabilizátor obrazu
- Předehrané mapy více než 41.000 golfových hřišť
- Funkce PIN POINTER zobrazuje směr k jamce na místech bez přímé viditelnosti
- Funkce LASER RANGE ARC zobrazuje kružnice s konstantní vzdáleností
- Funkce PLAYSLIKE DISTANCE přepočítává vzdálenosti při hře do kopce nebo z kopce
- Dálkoměr je schválený pro použitích při turnajích v turnajovém režimu

Garmin Approach Z80 spojuje funkce golfových GPS hodinek a golfových laserových dálkoměrů. Jedná se o laserový golfový dálkoměr s vestavěným GPS a předehranou databází více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 českých. S Approach Z80 se pracuje jako s běžným laserovým golfovým dálkoměrem, po zaměření cíle ale v zorném poli vidíte nejen laserově měřenou vzdálenost na zaměřený cíl, ale také podrobnou barevnou mapu ferveje nebo greenu, doplněnou o důležité vzdálenosti na hřišti (například překážky, layup, dogleg, začátek a konec greenu).

Garmin Approach Z80 patří mezi premiérové golfové dálkoměry a svými parametry míří na hráče se single handicapem a samozřejmě profesionály. Dálkoměr pracuje s vynikající přesností, nabízí 6x zoom, stabilizaci obrazu a především vestavěný GPS, který pomocí předehrané databáze golfových hřišť zobrazuje v zorném poli mapu golfového hřiště.

Jak to celé funguje? Pomocí hledáčku zaměříte na cíl, jehož vzdálenost chcete zjistit, například na vlajku. Po zacílení se u vlajky zobrazí laserově změřená vzdálenost s přesností na 20 cm! a vlevo v obraze plánek jamky včetně GPS vzdáleností k počátku a konci greenu a také k jednotlivým vodním překážkám nebo bunkerům okolo greenu. Laserový GPS dálkoměr Approach Z80 umí navíc i funkci PIN POINTER, která vám ukáže směr a vzdálenost k vlajce i pokud ji přímo na hřišti nevidíte přes stromy, terénní překážky nebo mlhu. Funkce LASER RANGE ARC dokáže v zorném poli zobrazit kružnice s konstantní vzdáleností a funkce PLAYSLIKE DISTANCE přepočítává vzdálenosti při hře do kopce nebo z kopce na základě sklonu terénu. Dálkoměr je schválený pro použitích při turnajích v turnajovém režimu, který vypíná všechny funkce, jako je například měření sklonu terénu, které při oficiálních turnajích nejsou povolené.

Kromě unikátních funkcí nabízí Approach Z80 kompaktní rozměry a nízkou hmotnost 226 gramů. Vetsavěný GPS přijímač vyžaduje pravidelné dobíjení akumulátoru v dálkoměru. Na jedno nabití vydrží dálkoměr fungovat až 15 hodin. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a bezproblémové použití ve špatném počasí.
Značka Garmin

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.