Garmin TruSwing

Garmin | GPS a GPS hodinky | Kód: 010-01409-00
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
3 897 Kč
Ušetříte
194 Kč (5%)
3 703 Kč
3 086 Kč bez DPH
Garmin TruSwing
vylepší váš golfový švih k dokonalosti.
Tru Swing je malý a lehký snímač pohybu vaší hole při golfovém švihu. Dokáže vyhodnotit tempo, rychlost, úhly a náklony vaší hole při odpalu.
Naměřené hodnoty vidíte na vašich golfových hodinkách nebo přístroji, stejně tak data po nahrání do aplilkace Garmin Connect ? dokážete porovnávat a zdokolavat tak svou techniku švihu.
Tru Swing je kompatabilní s přístroji Approach G7 a G8 nebo golfovými hodinkami Approach S4, S5, S6 a S20 a umisťuje se pod úchop vaší hole pomocí jednoduché připevňovací svorky.

Swing Tempo
Časový poměr mezi dobou nápřahu a švihu směrem k míči ( Poměr mezi Backswing a Downswing ). Ideální poměr je 3:1 ( 0,9 sec backswing/0,3 sec downswing )

Swing Speed
Rychlost hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem

Club Path
Měření horizontálního pohybu hole ve vztahu ke směru k cíli , při pohledu zhora. Trajektorie švihu určuje, byl-li míč zasažen pohyben zevnitř/ven, či zvenku/dovnitř.

Face to Target
Úhel otevření, či zavření hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem

Dynamic Loft
Úhel mezi shaftem a zemí, měřený ve chvíli založení hole za míček a znovu při kontaktu hlavy hole s míčkem ve chvíli odpalu. Ideálně jsou obě měření shodná.

Shaft Angle
Úhel kdy otevřete, nebo naopak přivřete hlavu hole ze směru kam chcete hrát.

Shaft Lean
Odklon shaftu od osy, která je 90°oproti zemi, měřený ve chvíli založení hole za míček a znovu při kontaktu hlavy hole s míčkem ve chvíli odpalu. Odkoln od osy v době impactu ovlivňuje loft hole.
Značka Garmin
Barva Černá

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.