Golfový simulátor přímo na prodejně

DG2.png

Digitalgolf je jedna z mála golfových prodejen, která se může pochlubit vlastním golfovým simulátorem přímo v prostorách prodejny. V dnešní moderní době, kdy výrobci golfových holí používají stále nové a modernější technologie, byl pro naši prodejnu simulátor nezbytným nástrojem.

Vyhodnocení vašeho švihu do podrobných detailů přináší to správné řešení pro ideální výběr golfových holí pro každého golfistu. Najít správný grip, shaft, jeho hmotnost, délku a další vlastnosti, to celé poskládat do vhodné hole, tak aby byla hra pro vás zábavou, jak je nyní zábavou pro nás.

Další z mnoha výhod je zahrát si na 83 světových hřištích, nebo si jen zatrénovat na drivingu, když to už počasí nedovoluje, při tom si dát s přáteli šálek dobré kávy můžete jen v naší prodejně DIGITALGOLF.

Simulator je vybaven E6GOLF softwarem, který poskytuje tyto funkce:

  • Až 8 hráčů na hřišti
  • 36 herních stylů - texas scramble, stableford, skin, atd ...
  • Handicap účet
  • Power boost option
  • Výškově nastavitelné úrovně
  • Funkce nastavení greenu - rychlost a tvrdost
  • 83 světových hřišť
  • Funkce nastavení větrných podmínek - Různé možnosti počasí

 

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.