Mizuno MP-20 HMB Irons #4-PW Steel

Mizuno | Železa | Kód: 30407-HMBset4P
Novinka
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
41 948 Kč
Ušetříte
3 455 Kč (8%)
38 493 Kč
31 812 Kč bez DPH
Kompletní sada výkonných hybridních želez. Je postavena na rychlosti míče Mizuno 's chromoly Face and Neck, kterou podporuje tělo z nerezavějící oceli a s vyvážením pomocí wolframu. Vrstva s měkkým měděným povlakem a ochranným niklovým chromem pro legendární pocit a zpětnou vazbu.

Technologie Grain Flow Forged HD z japonské Hirošimu, z jemné uhlíkové oceli 1025 Pure Select, pokovené měkkou mědí a niklovým chromem - původní vrstvení skvělé čepele TN87 od společnosti Mizuno.

Horní linie přechází do klasického Mizuno svalového zad hlavy s velkorysou šířkou spodní hrany. Hole jsou určeny pro konzistentních hráčů, kteří sledují vyšší rychlost míče.
Chromatizovaný zrnitý chromovaný kamínek na 2 - 8 železe (na obličeje a krku) je nastaven tak, aby byl rovnoměrně po celém povrchu těla. Twin 12g wolframové závaží na 2-7 železe dodávají stabilitu. Měkčí uhlíková ocel 1025 Pure select s jemnou uhlíkovou ocelí způsobuje, že krátké železa 9 a PW jsou měkké a citlivé.
Velikost Pravá, Regular, #4-PW, Modus Tour 105
Značka Mizuno
Strana Pravá
Sklon #4-PW
Pohlaví Pánské
Shaft Regular
Model Modus Tour 105

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.