Odyssey White Hot Pro 2.0 Rossie

Odyssey | Puttery | Kód: 73059952535
Výprodej -15%
Dostupnost
Vyprodáno
Původní cena
3 614 Kč
Ušetříte
542 Kč (15%)
3 072 Kč
2 539 Kč bez DPH
Odyssey White Hot PRO 2.0 Rossie


V nových White Hot Pro 2.0 putterech je úderová vložka WhiteIice, která pomohla profesionálním golfistům vyhrát mnoho turnajů na PGA tour. Nyní je technologicky upravena tak, aby byl zvuk ještě lepší, pocit a výkon vyšší a příjemnější. Osvědčený tvar hlavy zajišťuje pohodlné a bezkonkurenční putty. Technologie frézování nabízí větší toleranci i při nepřesných úderech.
 
 Putter je vhodný pro širokou škálu hráčů od začátečníků až pro ty nejlepší. Hmotnost hlavy je 343 gramů. Dostupný v délkách 33, 34, 35 palců.
Značka Odyssey
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.