Odyssey White Hot Pro 2.0 Rossie

Prodej skončil
Odyssey White Hot PRO 2.0 Rossie


V nových White Hot Pro 2.0 putterech je úderová vložka WhiteIice, která pomohla profesionálním golfistům vyhrát mnoho turnajů na PGA tour. Nyní je technologicky upravena tak, aby byl zvuk ještě lepší, pocit a výkon vyšší a příjemnější. Osvědčený tvar hlavy zajišťuje pohodlné a bezkonkurenční putty. Technologie frézování nabízí větší toleranci i při nepřesných úderech.
 
 Putter je vhodný pro širokou škálu hráčů od začátečníků až pro ty nejlepší. Hmotnost hlavy je 343 gramů. Dostupný v délkách 33, 34, 35 palců.
Velikost Pravá, 35"
Značka Odyssey
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.