Ping G Le Caru

Ping | Puttery | Kód: 2026-8049
Dostupnost
Skladem
Tento produkt není možné koupit přes e-shop, kvůli obchodní politice značky. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
Původní cena
5 434 Kč
Ušetříte
815 Kč (15%)
4 619 Kč
3 849 Kč bez DPH
Ping G Le Caru
Výjimečný dámský putter, který vám dodá jistotu a odpouštění ve třech různých typech hlav. Roll technologie face umožňuje, abyste hráli více přesných patů, než kdykoliv předtím. 17-4 nerezová ocel je velmi jemně opracovaná u modelů ARNA a CARU. U modelu OSLO je použit hliník z leteckého průmyslu a základová deska je z nerezové oceli. G Le puttery, jsou navrženy s vyrovnávacími vlastnostmi, které je činí snadno hratelné.

- Tři typy modelů pro různé typy hráčů
- Vysoká hratelnost
- Výrazná vizuální přitažlivost
- Grip poskytuje měkký pocit
Značka Ping
Strana Pravá
Velikost Pravá, 33"
Pohlaví Dámské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.