Ping G Le2 Anser

Ping | Puttery | Kód: 8679-30581
Novinka
Dostupnost
Skladem
Tento produkt není možné koupit přes e-shop, kvůli obchodní politice značky. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
Původní cena
6 453 Kč
Ušetříte
323 Kč (5%)
6 130 Kč
5 066 Kč bez DPH
Výjimečný dámský putter, který vám dodá jistotu a odpouštění ve třech různých typech hlav. Pebax obličejová vložka s duálním durometrom - zkonstruována s technologií TR face poskytuje jemnou vrstvu pro přesnost a zlepšený pocit úderu a pevnější vrstvu na kontrolu a konzistenci v patování na každou vzdálenost. G le2 puttre jsou navrženy s vyrovnávacími vlastnostmi, které je činí snadno hratelné.

- Tři typy modelů pro různé typy hráčů
- Vysoká hratelnost
- Shaft s nastavitelnou délkou mezi 31 "a 35"
- Výrazná vizuální přitažlivost
- Nový grip PP59 midzise poskytuje komfortný měkký pocit
Značka Ping
Strana Pravá
Pohlaví Dámské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.