RH TaylorMade Spider X Copper Single Bend

TaylorMade | Puttery | Kód: M2740926
Výprodej -11%
Dostupnost
Do 1-2 týdnů
Původní cena
9 074 Kč
Ušetříte
998 Kč (11%)
8 076 Kč
6 674 Kč bez DPH
TaylorMade Spider X Putter

SPIDER X - Pure RollTM splňuje zcela nové míření True PathTM, aby byl ještě lepším modelem #1 Putter na PGA TOUR.

X FILOZOFIE

Spider X přináší revoluční způsob, jak dosáhnout optimální stability a míření nastavením hlavních vlastností putteru a zavedením nového opticky navrženého zarovnání na jamku True Path.

UDRŽOVANÁ STABILITA

Spider X kombinuje těžký (320 g) ocelový rám s lehkou (15 g) uhlíkovou kompozitní podrážkou, aby poskytl extrémní váhu po obvodu v efektivnějším tvaru.

TRUE PATH ALIGNMENT

Nové nastavení True Path bylo opticky navrženo tak, aby pomohlo hráčům vizualizovat zamýšlenou cílovou čáru pro lepší přesnost puttování.

ZLEPŠENÁ INSTALACE PURE ROLL

Hrubší vložka Pure Roll vytváří lepší zvuk a pocit, zatímco 45° drážky zvyšují TOP Spin rotaci, čímž pomáhají při startu míče a udržují míč na zamýšlené linii.
Velikost Pravá, 34"
Značka TaylorMade
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.