Scotty Cameron Concept X CX-02 Low Slant

Novinka
Scotty Cameron Concept X CX-02 Low Slant
Prodej skončil
Scotty Cameron Concept X

Scotty Cameron přináší koncept X - hranice moderního Putterového designu. Zaměřuje se na budoucnost a je cíleně navržen pro smíchání vizuálních charakteristik hlav s hratelností hole, tyto prvotřídní modely zavádějí nové, dvoj zónové tlumící vibrační komory pro jemný, pevný zvuk a pocit a "křídla" pro úžasnou stabilitu a odpuštění.

CX-01
Obsahuje Nuckle Neck, který poskytuje jeden shaft ve známé instalaci nastavení krku, přičemž uvolňuje váhu pro přemístění na křídla. Špička hlavy visí podobně jako Newport nebo Newport 2.

CX-02
Zvýrazněná novým spodním šikmým kloubovým krkem, který podporuje další vyvážení putteru, podobně jako u Newportu 2.5, a zároveň umožňuje větší váhu přemístit na perimetr patra pro vyšší MOI.

SCOTTY CAMERON KONCEPT X
Koncept X putter jsou určeny pro hráče, kteří chtějí mít pocit a výkon osvědčeného blade stylu, ale také využívat nejnovější technologie pro více tolerance.
Značka Scotty Cameron
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.