Scotty Cameron Phantom X 5.5

Scotty Cameron | Puttery | Kód: 737RB35
Výprodej -10%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
12 194 Kč
Ušetříte
1 219 Kč (10%)
10 975 Kč
9 070 Kč bez DPH
Každý putter Phantom X je precizně frézovaná vícesložková hůl založená na jednom z pěti nových návrhů. Tyto modely jsou o něco kompaktnější než jejich předchůdci Futura s uhlazenými konturami, aby vzbudily důvěru.

Různé hlavy, které preferují golfisté, nabízejí více možností nastavení, včetně: spojitých čar od náběžné hrany až zpět; jednoduché zaměřovací body; zvýšené nebo odstupňované příruby; a širší nebo "mizející" horní linie. Vyrovnávací funkce byly zvýrazněny delšími, liniemi a trojitými zaměřovacího body zvýrazněnými v neonově žluté barvě.

Každý putter Phantom X je zkonstruován se standardním hliníkovým povrchem 6061, který se rozkládá dozadu a přes oblasti přírub při každém modelu. Výsledkem je solidní zpětná vazba při zachování měkkého pocitu.

Linka Phantom X představuje debut nového gripu Pistolero Plus v cementové šedé barvě s lesklým černým lakem. Pistolero Plus je modifikovaná Pistolero rukojeť s hrubší, méně zúženou pravou (nízkou) rukou, která kombinuje preferovaný výkon a pocit z gumové rukojeti ve stylu Pistolero.
Velikost Pravá, 35"
Značka Scotty Cameron
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.