Scotty Cameron Phantom X 7

Scotty Cameron | Puttery | Kód: 737RE35
Dostupnost
Do 1-2 týdnů
Původní cena
12 663 Kč
Ušetříte
1 266 Kč (10%)
11 397 Kč
9 419 Kč bez DPH
Každý putter Phantom X je precizně frézovaná vícesložková hůl založená na jednom z pěti nových návrhů. Tyto modely jsou o něco kompaktnější než jejich předchůdci Futura s uhlazenými konturami, aby vzbudily důvěru.

Různé hlavy, které preferují golfisté, nabízejí více možností nastavení, včetně: spojitých čar od náběžné hrany až zpět; jednoduché zaměřovací body; zvýšené nebo odstupňované příruby; a širší nebo "mizející" horní linie. Vyrovnávací funkce byly zvýrazněny delšími, liniemi a trojitými zaměřovacího body zvýrazněnými v neonově žluté barvě.

Každý putter Phantom X je zkonstruován se standardním hliníkovým povrchem 6061, který se rozkládá dozadu a přes oblasti přírub při každém modelu. Výsledkem je solidní zpětná vazba při zachování měkkého pocitu.

Linka Phantom X představuje debut nového gripu Pistolero Plus v cementové šedé barvě s lesklým černým lakem. Pistolero Plus je modifikovaná Pistolero rukojeť s hrubší, méně zúženou pravou (nízkou) rukou, která kombinuje preferovaný výkon a pocit z gumové rukojeti ve stylu Pistolero.
Velikost Pravá, 35"
Značka Scotty Cameron
Strana Levá
Velikost Levá, 34"
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Velikost Dostupnost Cena
737RE35 Pravá, 35" Do 1-2 týdnů 11 397 Kč s DPH
12 663 Kč s DPH
737LE34 Levá, 34" Do 1-2 týdnů 11 397 Kč s DPH
12 663 Kč s DPH
Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.