Sneaky Proof Protector Spray

Sneaky | Ostatní Doplňky | Kód: 3028-11815
Výprodej -10%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
312 Kč
Ušetříte
31 Kč (10%)
281 Kč
234 Kč bez DPH
Ochranný sprej Sneaky Proof je prvotřídní nano ochranný sprej, který působí proti dešti, skvrnám a vodě. Je určen na klobouky, boty, doplňky a oblečení. Vysoce odolná struktura je neviditelná, vzdušná, rychle účinná a obsahuje super nanotechnologii.

Mimo jiné je ochranný sprej Sneaky Proof na bázi vody, je šetrný k životnímu prostředí a není nebezpečný – tento produkt není založen na aerosolu.

Výrobek poskytuje dlouhodobou ochranu a je vhodný pro všechnyy typy materiálů, jako je například semiš, nubuk, kůže, syntetické materiály a plátno. Pokud přemýšlíte, jak tento výrobek funguje v porovnání s ostatními výrobky na trhu, můžeme Vás ujistit, že, funguje stejně dobře, ne-li lépe.

Vyrobeno ve Spojeném království. 275 ml.


Sneaky Proof

Sneaky Proof je sprej odolný vůči vodě.

Krok 1 - Nasprejujte roztok přímo na povrch tak, aby byl mokrý. Ujistěte se prosím, že na povrchu nejsou nečistoty ani prach, které by mohly snížit účinnost spreje.
Krok 2 - Odstraňte přebytečnou vlhkost čistým hadříkem.
Krok 3 - Před použitím nechejte ošetřovaný předmět přirozeně vyschnout.
Značka Sneaky

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.