Sneaky Protector Spray

Sneaky | Ostatní Doplňky | Kód: 3027-11814
Výprodej -10%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
208 Kč
Ušetříte
21 Kč (10%)
187 Kč
156 Kč bez DPH
Ochranný sprej Sneaky je prvotřídní sprej určený k ochraně obuvi, působící proti dešti, skvrnám a proti vodě na Vaší obuvi. Vysoce odolná struktura je neviditelná, prodyšná, účinkuje rychle a obsahuje super nanotechnologii.

Složení výrobku poskytuje dlouhodobou ochranu a je vhodné pro všechny typy materiálů jako je například semiš, nubuk, kůže, syntetické materiály a plátno. Pokud Vás zajímá, jak tento výrobek funguje v porovnání s ostatními výrobky na trhu, můžeme Vás ujistit, že funguje stejně dobře, ne-li lépe a to za poloviční cenu!

Vyrobeno ve Spojeném království. 200 ml.


Sneaky Sprej

Sneaky Spray je prvotřídní sprej na ochranu obuvi. Je vysoce odolný proti vodě a skvrnám, a je určen k ochraně Vaší obuvi a tenisek.

Sprej vždy používejte na čistou a suchou obuv. Jen tak zabezpečíte jeho nejvyšší účinek. Sprej vždy používejte v dobře větrané místnosti.
Krok 1 – Před použitím sprej dobře protřepejte po dobu několika vteřin.
Krok 2 – Nasprejujte povrch boty ze vzdálenosti 10-15 cm. Nastříkejte rovnoměrnou vrstvu na celý povrch.
Krok 3 – Nechejte schnout minimálně 15 minut.
Krok 4 – Opakujte kroky 1-3 pro získání vyšší ochrany. Pro dosažení nejlepších výsledků sušte obuv v místnosti s otevřeným oknem po dobu čtyř hodin mezi jednotlivými aplikacemi.
Značka Sneaky

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.