Sneaky Shoe Wipes

Sneaky | Ostatní Doplňky | Kód: 3024-11811
Výprodej -10%
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
130 Kč
Ušetříte
13 Kč (10%)
117 Kč
98 Kč bez DPH
Sneaky utěrky na boty jsou prvotřídní oboustranné utěrky určené k čištění bot, tenisek a vycházkové obuvi. Každá utěrka má na jedné straně gumové výčnělky, které pomáhají odstranit a vyčistit nečistoty. Druhá strana je hladká a je určena k jemnému očištění a otření vnější části boty.

Sneaky utěrky na boty jsou praktické, vejdou se do kapsy, a proto jsou ideální k používání venku nebo při cestování. Tyto utěrky na čištění bot jsou nejúčinnější na trhu, jsou napuštěny čisticím roztokem, který má velmi silný čisticí účinek na skvrny.

93% biologicky rozložitelný materiál. 12 samostatných utěrek v jednom balení. Přibližné rozměry jedné utěrky jsou 20 x 21 cm


Sneaky utěrky

Sneaky utěrky na boty jsou prvotřídní oboustranné utěrky určené k čištění bot, tenisek a vycházkové obuvi.

Krok 1 – Jemně odlepte těsnicí obal do poloviny a odkryjte otvor, kde jsou utěrky.
Krok 2 – K odstranění větších nečistot a špíny použijte stranu utěrky s gumovými výčnělky.
Krok 3 – K čištění a otření čistých a hladkých ploch na botě použijte hladkou stranu utěrky.
Krok 4 – Vždy dbejte na to, abyste pečlivě uzavřeli obal. Zabráníte tak vyschnutí utěrek. Utěrky zlikvidujte v koši.
Značka Sneaky

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.