Taylormade Project (S) 2018 Balls White

TaylorMade | Míčky | Kód: M7166201
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
810 Kč
Ušetříte
162 Kč (20%)
648 Kč
536 Kč bez DPH
Zcela nový míč TaylorMade Project (s) nabízí neuvěřitelně jemný pocit, zatímco se TaylorMade zaměřuje na nízkou rotaci při úderu s driverem a značnou vzdálenost. Když si hráč nemůže vybrat mezi jedním nebo druhým míčkem. Tento míč je Project (s).

Jádro s dvojitou vzdáleností

Jádro s dvojitou vzdáleností v Project (s) snižuje celkovou kompresi míče pro jemný pocit při zachování odskoku a rychlosti. Komprese Project (s) je 60, o 10 méně než u Project (a).

Jádro s dvojitými vzdálenostmi je dvouvrstvý systém, který má velké vnitřní jádro s nízkou kompresí, což snižuje nechtěné rotace při úderech driverem a vytváří skvělý pocit. Vnější jádro sestává z měkčího a pružného polymeru, který také zlepšuje pocit a udržuje vysokou rychlost míče.

Aerodynamický obal z ionomeru

Kvůli vysokému COR Dual-dálkovému jádru, byli inženýři schopni používat měkký ionomerní kryt, který zlepšuje pocit a kontrolu na greenu. Ve srovnání s konkurenčním míčem má Project (s) nejměkčí obal, který poskytuje větší pružnost a jemný pocit.

Project (s) používá patent na dimple TaylorMade 342LDP, který v kombinaci s nižší rotací snižuje tření během delšího letu. Výsledkem je golfový míček, který přináší vzdálenost i pocit.

- 12 míčů v balení
Značka TaylorMade

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.