TaylorMadeSpider X Chalk

TaylorMade | Puttery | Kód: M2745127
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
9 423 Kč
Ušetříte
942 Kč (10%)
8 481 Kč
7 009 Kč bez DPH
TaylorMade Spider X Chalk

SPIDER X - Pure RollTM splňuje zcela nové míření True PathTM, aby byl ještě lepším modelem #1 Putter na PGA TOUR.

X FILOZOFIE

Spider X přináší revoluční způsob, jak dosáhnout optimální stability a míření nastavením hlavních vlastností putteru a zavedením nového opticky navrženého zarovnání na jamku True Path.

UDRŽOVANÁ STABILITA

Spider X kombinuje těžký (320 g) ocelový rám s lehkou (15 g) uhlíkovou kompozitní podrážkou, aby poskytl extrémní váhu po obvodu v efektivnějším tvaru.

TRUE PATH ALIGNMENT

Nové nastavení True Path bylo opticky navrženo tak, aby pomohlo hráčům vizualizovat zamýšlenou cílovou čáru pro lepší přesnost puttování.

ZLEPŠENÁ INSTALACE PURE ROLL

Hrubší vložka Pure Roll vytváří lepší zvuk a pocit, zatímco 45° drážky zvyšují TOP Spin rotaci, čímž pomáhají při startu míče a udržují míč na zamýšlené linii.
Velikost Pravá, 35"
Značka TaylorMade
Strana Pravá
Pohlaví Pánské

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.