Titleist AVX 2020

Titleist | Míčky | Kód: T9012S
Novinka
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
1 505 Kč
Ušetříte
76 Kč (5%)
1 429 Kč
1 181 Kč bez DPH
- Titleist® AVX ™ lopta je navrhnutá pre golfistov, ktorí hľadajú prémiovú golfovú loptičku, pričom uprednostňujú vzdialenosť a extrémne mäkký pocit.

- Na všetkých svojich úderoch si všimnete väčšiu vzdialenosť vďaka väčšej formulácii jadra, tenšiemu krytu a jedinečných aerodynamických dimploch, ktoré vytvárajú prenikavý a nízky let.

- Nový, tenší uretánový kryt vám dáva presnejšiu kontrolu nad údermi do greenu.

- AVX je vysoko výkonná golfová loptička pre golfistov, ktorí uprednostňujú vzdialenosť a extrémne mäkký pocit pri prenikavom lete.
Značka Titleist
Barva Bílá

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.