Titleist PRO V1 2019 Pink

Prodej skončil
Titleist 2019 Pro V1 and Pro V1x

Titleist 2019 Pro V1 a Pro V1x nové golfové míčky jsou navrženy tak, aby opouštěly plochu hole s vyšší rychlostí a nižší rotací pro větší vzdálenost a zároveň poskytovaly nejlepší kontrolu při krátké hře, která pomůže hráčům dosahovat nižší skóre. Pokroky v roce 2019 Pro V1 a Pro V1x zdůrazňují neúnavnou misi Titleist R&D týmu, který neustále vylepšuje nejlepší a nejtrvalejší golfový míček.

2019 PRO V1 a PRO V1x TECHNOLOGIE:
Inovace v oblasti prvotřídní multi-komponentní technologie a precizního výrobního procesu společnosti Titleist jsou kombinovány s dodáním nejpokročilejších modelů Pro V1 a Pro V1x, které jsou poprvé k dispozici v bílé i vysoko optické žluté barvě: o 17% tenčí vrstva uretanového elastomerového krycího systému přináší vyšší rychlost míče. Pokrok technologie Castor's thermostéme urethane casting umožnil Titleist inženýrům odlévat tenčí vrstvu vlastní krycí formulace, vyvinutou výhradně pro Pro V1 a Pro V1x, přičemž si zachovala důvěryhodnou kontrolu a jemný pocit Drop-and-Stop™.

Rychlejší ionomerová vrstva zvyšuje rychlost míče a snižuje rotaci při dlouhé hře. Díky tenčímu krytu se rychlost míče zlepšila o 14% na Pro V1 a 11% na Pro V1x, čímž se vytvořily vyšší rychlosti míče při nižší švihové rychlosti driveru.

Nové 2,0 ZG procesní jádra, jsou formulovány na větší vzdálenost. Nejvzdálenější části pevného jádra Pro V1 a dvojitého jádra Pro V1x se zvýšily v tuhosti při zachování jejich měkkých center, což napomáhá dosahovat vyšší rychlost míče a nižší rotaci při dlouhé hře.

ROZDÍL MEZI PRO V1 A PRO V1x:
Při výběru mezi celkovým výkonem Pro V1 a Pro V1x, si hráči mohou všimnout podobných rozdílů v létě, v pocitu a v rotaci jako u modelů předchozí generace. Míče Pro V1 i Pro V1x dosahují vyšší rychlost míče a maximální vzdálenost, konzistentní let, jednoduché ovládání při krátké hře a dlouhotrvající odolnost.

Pro V1 poskytuje optimální let a rotaci pro většinu hráčů, létají níže než Pro V1x s pronikající trajektorií s velmi jemným pocitem. Pro V1x letí výše, má větší rotaci při železech a má mírně pevnější pocit.

TECHNOLOGIE PRO V1: 2019 Pro V1 je třídílná, vícekomponentní technologie s tenkým krytem uretanového elastomerového krycího systému, s rychlejší ionomerní krycí vrstvou, novým 2,0 ZG procesním jádrem a čtyřcestným designem s kulovitými Dimple 352 ks.

PRO V1x-TECHNOLOGY: Pro V1x je čtyřdílná, vícekomponentní technologie s tenčí vrstvou uretanového elastomerového krycího systému, s rychlejší ionomerní vrstvou, s novým designem dvojitého jádra s procesem 2.0 ZG s počtem Dimple 328 ks.

- 12 míčů v balení
Značka Titleist
Barva Růžová

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.