Titleist T200 Irons 5-PW Steel

Titleist | Železa | Kód: 538RSR5PE
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
30 600 Kč
Ušetříte
3 144 Kč (10%)
27 456 Kč
22 691 Kč bez DPH
- Ať už jde o tvar na úrovni Tour a pocit z T100, výkonně hratelnou vzdálenost T200 nebo maximální rychlost a odpuštění T300 série T je výkonově nabitá sestava. Tato inovace se však týká pouze jednoho důvodu - pomoci hráčům Titleistu vložit na kartu nižší čísla.

- Technologie Max Impact v modelu T200 znamená, že maximální rychlost získáte z téměř každého bodu nárazu na tváři. Unikátní polymerové jádro vyvinuté ve spolupráci s výzkumem a vývojem golfových míčků Titleist poskytuje přesné zvukové a tlumící vlastnosti. To vede k větší opakovatelnosti vzdálenosti od střely k záběru. Uvidíte, o kolik lépe dokážete hrát, když narazíte na číslo častěji.

- T200 obsahuje více wolframu než kterákoli jiná žehlička série T, s průměrně 90 gv středně dlouhých žehličkách. To je více než třetina celkové hmotnosti hlavy hlavy strategicky umístěna na patě a špičce pro vynikající MOI.

- Kovaná tvář T200 se ovine kolem podešve, aby se zvýšila rychlost míče v dolní části klubového povrchu. Ve spojení s progresivní scénou, která posune CG níže v dlouhých žehličkách, je výsledkem vynikající let s míčem.
Velikost Pravá, Regular, #5-PW, AMT BLACK
Značka Titleist
Strana Pravá
Sklon #5-PW
Pohlaví Pánské
Shaft Regular
Model AMT BLACK

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.