Titleist T300 Irons 5-PW Steel

Titleist | Železa | Kód: 539RSR5P
Dostupnost
Do 1-2 týdnů
Původní cena
23 400 Kč
Ušetříte
2 808 Kč (12%)
20 592 Kč
17 018 Kč bez DPH
- Technologie Max Impact umožňuje dosáhnout maximální rychlosti bez obětování odpuštění přes celý obličej T300 střední velikosti. Unikátní polymerové jádro vyvinuté ve spolupráci s výzkumem a vývojem golfových míčků Titleist poskytuje přesné zvukové a tlumící vlastnosti. Každým úderem budete mít delší a rovnější let míče, tak abyste v každém kole zaměřili na lepší skóre.

- Delší délka čepele v T300 zvyšuje MOI a je odborně vyvážená s volfránom ve špičce. To udržuje CG-těžiště přesně tam, kde ho potřebujete pro konzistentnější výkon.

- Stejně jako každá hůl, kterou Titleist navrhuje, je T300 vytvořena s ohledem na hráče. Jedná se o rychle působící, živě znějící záda s tenčí horní linií a menším offsetem pro klasický vzhled. Progresivní profily dokonale přecházejí z krátkých želez vašich wedge.
Velikost Pravá, Regular, #5-PW, TRUE TEMPER AMT RED
Značka Titleist
Strana Pravá
Sklon #5-PW
Pohlaví Pánské
Shaft Regular
Model TRUE TEMPER AMT RED

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.